Останнім часом одним з найпопулярніших способів обігріву приміщень є водяна тепла підлога. Вона є одним з варіантів реалізації системи опалення. Так само часто є її частиною. Наприклад, в спальні, в дитячій передбачено радіаторне опалення, а на кухні та у ванній кімнаті – тепла підлога. Водяна тепла підлога MVI має масу переваг:

– Система підлогового опалення MVI забезпечує підвищений тепловий комфорт за рахунок променистого теплообміну, завдяки низькій температурі поверхні і оптимальному розподілу температур по висоті приміщення.

– Комфорт в приміщенні відчувається вже при досить низьких температурах повітря. Це дозволяє знизити температуру повітря в приміщенні на 1-2 ° C. І  в свою чергу призведе до зниження річних витрат на енергоресурсів в середньому від  6% до 15%.

– За рахунок низької конвекції повітря в приміщенні не відбувається циркуляція пилу і дрібних її частинок.

– При високій тепло продуктивності і низькій температурі , для підігріву циркулюючої по трубам теплоносія, можна використовувати різні джерела енергії: газ, деревину, рідке паливо, електрику, сонячну енергію, геотерміку і т.д.

– Тепла підлога це прихована система опалення, яка дозволяє застосовувати різні дизайнерські рішення в приміщенні.

Тепла підлога MVI це багатошаровий «пиріг», який складається з таких основних верств:

– гідроізоляція;

– теплоізоляція;

– труби теплої підлоги;

– стяжка (мінімум 50 мм) над трубами теплої підлоги;

– покриття по стяжці (плитка, паркет і т.д.)

Принцип роботи і конструкція водяної підлоги досить проста. По трубах теплої підлоги циркулює гарячий теплоносій, в свою чергу він віддає своє тепло підлозі, тим самим обігріваючи приміщення. Водяна тепла підлога відносяться до низькотемпературної системи, а радіаторне опалення, як правила – до високотемпературної. Для правильної роботи теплої підлоги потрібна обов’язково регулювання температури, ідеальна температура теплоносія 30-40 ° C. Тому основним її елементом є насосно-змішувальний вузол MVI. У ньому відбувається змішування гарячого теплоносія і охолодженого, що надходить з зворотної лінії. Регулювання температури теплоносія відбувається плавно, без різких стрибків. Це дозволяє створити ідеальні умови роботи теплої підлоги.

Плюси насосно-змішувального вузла MVI:

+ Нижня підключення трубопроводів прямому та зворотному трубопроводах;

+ Налаштування байпаса;

+ Можливість установки насосів 130 мм або 180 мм;

+ В конструкції вузла передбачений зворотний клапан;

+ Наявність автоматичного повітроспускника.

У сучасній будівлі водяна тепла підлога є повноцінною системою опалення, а не як раніше, лише виконувала функцію комфортного доповнення обігріву приміщення. І вона стала дуже гарною альтернативою радіаторному опаленню.