Оскільки труби із зшитого поліетилену використовуються в основному в напірних трубопроводах і системах обігріву, в тому числі в системі теплої підлоги, найоптимальніший варіант з’єднання цих труб – так зване з’єднання аксіальним прес фітингам або натяжне з’єднання. Дане з’єднання – це механічне поєднання, і як всі подібні з’єднання, що не змінює молекулярних структур матеріалу і відповідно не погіршує його властивості. Натяжне з’єднання-це одне з найпопулярніших на сьогоднішній день з’єднань для поліетиленових труб. Його застосовують практично всі провідні виробники. Воно засноване на притаманно поліетилену, так званої пам’яті форми. Головна їхня перевага – швидкість і простота монтажу, надійність і довговічність. В системах з натяжними гільзами немає гумових ущільнювачів. З’єднання нерозбірні, їх можна заливати в будівельні конструкції. При цьому техніка з’єднання “дуренестійка” – практично неможливо зібрати неправильно.

У з’єднань є два стани – зібрано і не зібрано. І ще одна перевага систем з натяжними гільзами MVI – НЕ звужується діаметр в місцях з’єднань. Фітинги для систем, що монтуються методом аксіального запресовування MVI (фітинги з натяжною гільзою), виконані з гарячепресованої латуні марки CW617N і не поступаються за якістю аналогічної продукції провідних європейських виробників. Монтаж методом аксіальної запресовування може здійснюватися навіть при низьких температурах повітря тим самим забезпечує абсолютну надійність і гарантовану відсутність будь-якого роду протікання.

З’єднання виходять шляхом насадки попередньо розширеної труби на фітинг, а потім затиску натяжним кільцем. Матеріал труби проникає в прорізи з’єднання – це значить ущільнення відбувається по всій поверхні з’єднання, що гарантує ідеальну щільність і надійність системи.

Для монтування трубопровідних систем натяжних фітингів MVI, необхідно використовувати спеціальний інструмент, який може поставлятися в комплекті з фітингами.