Будь-яка система (опалення, водопостачання, кондиціювання та інше), централізована або індивідуальна – це досить складний «організм», що включає чимало елементів, кожен з яких виконує те чи інше призначення. І в цьому переліку, комплектуючих, обов’язково повинно знайтися місце для пристрою фільтрації та очищення. Цю функцію бере на себе фільтр грубої очистки MVI . Цей вид запірної арматури, може істотно поліпшити роботу всієї системи, значно продовжити безаварійний період її експлуатації, а також, як приклад, знизити експлуатаційні витрати на обігрів житла.

Умови установки фільтрів грубої очистки

Фільтр може встановлюватися як в горизонтальному, так і в вертикальному положенні, при цьому пробка фільтра повинна бути направлена вниз.

При напрямку потоку знизу-вгору, необхідно виконати горизонтальну ділянку для правильної установки фільтра, інакше установка фільтра призведе до засмічення нижнього відведення (кутника або трійника) трубопроводу.

Фільтр не повинен відчувати навантажень від трубопроводу (вигин, стиск, розтяг, кручення, перекоси, вібрація). При необхідності повинні бути передбачені опори або компенсатори, які знижують навантаження на фільтр від трубопроводу.