Вся продукція під брендом «MVI» вироблена на одному з кращих заводів Південно-Східної Азії – Yorhe Fluid Intelligent Control Co., Ltd. Цей завод булу засновано в 1996 році і розташований він в Тайчжоу, Китай. Завод Yorhe входить в ТОП-3 виробників запірної арматури в Китаї за обсягами виробництва.
На заводі діє свій науково-дослідний центр, який займається випробуваннями продукції і розробкою нових модифікацій. Саме за рахунок цього вдалося стати одним з лідерів міжнародного ринку з виробництва запірної арматури. Виробничий контроль, здійснюваний на підприємстві, в повній мірі відповідає європейським технологічним вимогам, стандартам і нормам.
Основні ринки збуту Північна Америка (США, Канада), Європа (Франція, Німеччина, Польща).
Продуктивність: більше 2 млн. кранів і 5 млн. фітингів в місяць.
Персонал фабрики: понад 900 людей.
Виробничі площі: більше 50,000 м²
При організації робіт з інженерними комунікаціями надзвичайно важливо, щоб всі складові елементи були максимально високої якості. Особливо жорсткі вимоги пред’являються до запірної арматури. Крім того, бажано, щоб пристрій мав довготривалий термін експлуатування. Всім цим вимогам відповідає запірна арматура MVI. Основним плюсом нашої продукції є, перш за все, використання якісних матеріалів у виробництві.
На закінчення варто відзначити, що сьогодні складно знайти компанію, чиї товари були б настільки якісними, довговічними і ефективними у використанні. Встановивши надійні елементи при організації опалювальної або водопровідної системи, клієнти зможуть істотно заощадити. Їм не доведеться платити за ремонт поламаних елементів або усувати небажані протікання в системі. Економія часу та фінансів – це не єдиний плюс, який отримають покупці. Компанія «Доман» дійсно пропонує споживачам якісні товари.