26Жов

Нашими партнерами, з міста Житомир були встановлені  28-м термостатичних комплектів MVI. Дане обладнання знайшло своє застосування в Андрушівському районному суді, Житомирської області. Термостатичні комплекти MVI дадуть змогу контролювати температуру в приміщеннях та економію енергоресурсів.

25Жов

Хочемо поділитися своїм досягненням. Наші партнери з м Житомир, виграли тендер на поставку 200-т термостатичних комплектів MVI. Дане обладнання встановили в школі смт. Гришківці, Житомирської області. Капітальний ремонт будівлі школи передбачає комплексну термомодернізацію. Цей комплекс заходів передбачає заміну вікон, дверей, інженерних комунікацій, ремонт покрівлі. Особливо важливим фактором є створення комфортної температури, а з термостатичними комплектами…

25Жов

В рамках термомодернізації школи в с. Хажин, Бердичівського району, Житомирської області, нашими партнерами з м Житомир було встановлено 127-м термостатичних комплектів MVI. Основним критерієм вибору продукції MVI стало точне підтримання комфортної температури і високу якість виробу. З MVI це завдання було виконане з легкістю.

25Жов

Продукції MVI знайшли застосування, завдяки нашим партнерам з Києва “Gold Postach” в ЖК «Щасливий» м Вишневе (зворотні клапана, вентиля радіаторні);ЖК «Европейка» с. Софіївська Борщагівка (зворотні клапана, фільтра, крани шарові).Наша якісна запірна арматура дозволяє бути впевненими в тривалому терміні експлуатації внутрішньо квартирних комунікацій.