Filter 1 Система зворотного осмосу Filter1 5-50 Екософт

5 ступенів очистки
Видалення 99,9 % всіх забруднень
Мембранний елемент Filmtec 36 GPD
Кран для очищеної води "Капля"
Фітінги Organic 
Пластиковий бак 9 л
Код: ZCS00003985
Стоимость: 0.00 грн
Перейти в корзину
Товар в корзине!
 

Принцип роботи фільтра зворотнього осмосу заснований на механізмі зворотнього осмосу. На сьогодні це найбільш досконалий спосіб очищення води.

Конструкція фільтра зворотнього осмому складається з двох основних частин: триступеневого префільтра та високоякісної зворотньоосмотичної мембрани.

До складу префільтра входять три картриджа: механічний, вугільний і комбінований.

Механічний картридж складається з пористого поліпропіленового матеріалу і призначений для очищення води від механічних домішок (іржі, мулу, піску та інших зважених часток).

Вугільний картридж містить оброблене сріблом активоване вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, важкі метали.

Комбінований поліпропіленові-вугільний картридж. Доочищує воду після перших двох картриджів, затримуючи частинки розміром більше 5 мкм. Продовжує термін служби зворотньоосмотичної мембрани.

Мембранний елемент. Полімерна напівпроникна мембрана пропускає тільки молекули води та кисню, затримуючи до 99% всіх домішок, у тому числі віруси та бактерії. Забруднення змиваються в каналізацію, очищена вода накопичується в спеціальному герметичному баку. Навіть при відключенні води у Вас завжди буде запас чистої води.

Посткарбон - картридж з високоякісного активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха корегує смак і запах очищеної води, надаючи їй вишуканий трохи солодкуватий присмак.